RM 18S، 27 / F، HO KING COMM CTR، 2-16 FAYUEN ST، MONGKOK KOWLOON، HONG KONG
خانه محصولاتتوتون و تنباکو تجهیزات برای پردازش

نورد تنباکو تجهیزات برای پردازش

کیفیت خوب سیگار ماشین آلات بسته بندی برای فروش
کیفیت خوب سیگار ماشین آلات بسته بندی برای فروش
محصولات در با کیفیت بالا است. امیدوار پس از فروش

—— دانیل

چت IM آنلاین در حال حاضر

نورد تنباکو تجهیزات برای پردازش

چین نورد تنباکو تجهیزات برای پردازش تامین کننده

تصویر بزرگ :  نورد تنباکو تجهیزات برای پردازش

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: UPPER BOND

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: ۱ عدد
قیمت: Negotiation
جزئیات بسته بندی: قفس های چوبی
زمان تحویل: تاریخ 30Works
شرایط پرداخت: T/T
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات

دوباره ورق توتون و تنباکو تجهیزات برای پردازش نورد 180kg / ساعت

1. بیانیه عمومی

دوباره ورق توتون و تنباکو خط تولید توسط نورد یک گروه کامل از تجهیزات که باعث استفاده کامل از زباله دخانیات مانند سیگار ساقه، پودر و گرد و غبار و غیره تولید شده در فرآیند تولید سیگار است. آن را تصویب دستور فنی خاص و جریان در نهایت به بازسازی ضایعات به ورق دخانیات رشته.

این خط تولید دارای مزایای استفاده از سرمایه گذاری های کوچک، حفاظت از محیط زیست بدون آلودگی در طول ساخت، کاهش هزینه تولید سیگار تا حد زیادی و تولید سود بزرگ اقتصادی است.

قابلیت تولید آن را تا به مشخصات 80Kg های / ثانیه، 180kg / ثانیه، 200KG / ثانیه، از 400kg / ثانیه، 600kg / ثانیه، 800kg در / ساعت.

2. شرایط کار:

2.1 دمای محیط: 10-40 ℃

2.2 رطوبت نسبی: ≤85٪

2.3 ارتفاع از سطح دریا: ≤2000m

2.4 منبع تغذیه: 3N-50HZ / TN-S 380V ± 38V 50Hz است ± 1HZ

2.5 ورودی فشار بخار تجهیزات: کمتر از 0.8Mpa

2.6 ورودی فشرده فشار هوا از تجهیزات: کمتر از 0.6Mpa

2.7 فشار هوای ورودی آب تجهیزات: کمتر از 0.2Mpa

2.8 تامین شرایط مادی: نیالوده و غیر mildewed بنیادی دخانیات و پودر، با رطوبت بیش از 16٪، میزان شن و ماسه / خاک از توتون و تنباکو ساقه بیش از 2٪، میزان شن و ماسه / خاک پودر دخانیات بیش از 3٪، طول دخانیات بیش از سه 20mm ساقه. نرخ نسبت ساقه توتون و تنباکو و مواد پودر: ساقه توتون از 30٪ تا 60٪، پودر دخانیات از 40٪ به 70٪ هنگامی مواد ورودی به خارج از خط خشک شده، نرخ آب از چرخ های بنیادی دخانیات و پودر ورود نباید بیش از 10٪ و خلوص آن کمتر از 98٪ است.

2.9 ویسکوزیته CMC کمتر از 600 پواز نیست، مایع مواد مخلوط باید هیچ ماده نامحلول دارند، مواد بزرگتر از 60 مش مجاز به به دستگاه نسبت مایع آمده است.

3. پارامترهای فنی اصلی

ظرفیت 3.1 تولید:

قابلیت تولید نرخ 80Kg های / ثانیه، 180kg / ثانیه، 200KG / ثانیه، 400 کیلوگرم / ثانیه، 600 کیلوگرم / ثانیه، 800kg در / ساعت (رطوبت محصول به عنوان 13٪ گرفته شده) است

3.2 شاخص کیفیت محصول نهایی (بازسازی توتون و تنباکو):

ضخامت برش Recon است: 0.12mm 0.01mm و ±

طول برش Recon است: 30MM-80MM

عرض برش Recon است: (0.8-1.0) میلی متر ± 0.1mm

محتوای آب برش Recon است به پایان رسید محصول: 1 (± 13)٪

طیف درصد برش Recon است: کمتر از 90٪ است.

ارزش پر کردن: ≥3.5cm³ / G

ورق قدرت گراماژ کشش، مقاومت تاشو، استحکام پارگی، مقاومت در برابر آب، نرمی باید با مقررات YC / T16.1-2002 منطبق هستند.

مصرف برق کل کل خط: 210KW

بعد از کارخانه ساخت خط کامل مورد نیاز (طرح بهینه سازی شده): L × W × H = 70M × 6M × 6M

4. جریان فنی و ویژگی های:

4.1 نمودار جریان فنی

تنباکو خط ورق تولید شده توسط نورد

4.2 ویژگی های اصلی خط تولید Recon است:

(1) بخش قبل از درمان تصویب روش کار از الک ارتعاشی، آهن از بین بردن و طبقه بندی پنوماتیک، به طور موثر از بین بردن ناخالصی از مواد اولیه و بالا بردن خلوص مواد.

(2) ساقه توتون و تنباکو و پودر تصویب خشک کردن زمان به اشتراک گذاری در خط و ذخیره سازی طبقه بندی خودکار. ساقه و پودر به صورت خودکار تحت کنترل دقیق از مقیاس برق پیچ با خطای آن کمتر از 2٪ متناسب است. چه چیزی بیشتر، آن را مناسب برای تنظیم نسبت بین ساقه توتون و تنباکو و پودر است. خشک کردن ساقه توتون و تنباکو و قدرت تصویب خشک سیلندر با ظرفیت کم آبی بیش از 6 درصد است. پس از خشک کردن، مواد دارای رطوبت بیش از 10٪ است، که آسان به دانه ای شود.

(3) سیستم انتقال پنوماتیک مواد و پرس انگور مواد سیستم انتقال پنوماتیک هر دو اتخاذ عملیات فشار منفی، دو مرحله تخلیه گرد و غبار، که باعث بهبود محیط زیست از کارگاه.

(4) ساقه بن و پودر بن هر دو با سنسور موقعیت مواد، که رسیدن به شروع خودکار / توقف تجهیزات از طریق به هم پیوسته سیگنال نصب شده است.

(5) اندازه گیری مواد مایع و جامد همه اتخاذ الکترونیکی فلس کاهش این می تواند دقت و صحت خروجی مواد از طریق کنترل فرکانس تبدیل را کنترل کنید. این می تواند دقت رطوبت ± 2٪ پس از مخلوط اطمینان حاصل شود.

(6) این تکنولوژی پیشرفته در defibration ساقه. استحکام کششی Recon است بیش از 100٪ پس از اضافه کردن فیبر های بنیادی بالا می برد. آن را افزایش می تا حد زیادی میزان استفاده معتبر از ورق است که ≥95٪.

(7) تصویب زمان چین دار دوم فن آوری می تواند ارزش پر کردن برش Recon است بالا می برد. پس از خشک کردن و سیلندر چین دار، یک دستگاه خنک کننده که سرد کردن دمای Recon است و کمک می کند شکل تشکیل از محصول سرعت وجود دارد.

(8) این مجموعه تا سیستم رطوبت کنترل اتوماتیک. این می تواند انحراف رطوبت ≤ ± 1.5٪ پس از برش اطمینان. انحراف رطوبت محصول به پایان رسید بیش از ± 1٪ است.

(9) سیستم کنترل است تا با توجه به سطح های مختلف کنترل؛ آن عملی و پیشرفته، آسان برای عملیات است.

یک سیستم کنترل دارای حالت های عامل دستی و خودکار. عملیات کتابچه راهنمای کاربر در تعمیر و نگهداری و در محل درمان اورژانس استفاده می شود. حالت خودکار برای تولید طبیعی استفاده می شود.

ب. این سیستم تصویب کنترل PLC با قابلیت اطمینان بالا و با نام تجاری خوب اجزای الکتریکی کم فشار، و خط کامل به صورت خودکار اجرا شده توسط شروع به توقف در کنترل توالی و با به هم پیوسته مشروط. آن را می دهد هشدار در زمان واقعی و نشانه ای برای بیش از حال حاضر، عدم فاز، اتصال کوتاه و غیره این آسان برای حفظ و تعمیر است. این سیستم دارای قابلیت اطمینان بالا.

ج. دقت اندازه گیری و ترکیب پودر و مواد مایع می تواند 99 درصد برسد. نسبت ترکیب می توان انعطاف پذیری تنظیم می شود. فن آوری و ظرفیت تولید دارند سازگاری خوبی است.

د. همانطور که به آن بخش با نیاز بالا برای جریان، سرعت، رطوبت و دما، آن را تصویب ابزار هوشمند، مانند کنترل فرکانس، دستگاه کنترل درجه حرارت، اندازه گیری های پویا الکترونیکی فلس و دستگاه رطوبت و غیره، می توان آن را تحت نظارت و به صورت محلی تحت نظارت، و آن است همچنین توسط کامپیوتر بالا رقمی در غلظت نظارت.

E. کامپیوتر بالا رقمی می توانید نظارت متمرکز به منظور تسهیل در مدیریت بر روی خط دست یابد. آن را می توانید از فرم گزارش تولید نشان مصرف مواد و کالا آمار برای ذخیره سازی داده را تولید کند.

5. ترکیب سیستم و توابع

این سیستم تمیز کردن مواد اولیه شامل، سنگ زنی و سیستم، پودر و سیستم مواد متناسب مایع، آلیاژها، خشک کردن ذخیره سازی و سیستم، خشک کردن بار دوم برش و چین دار سیستم، سیستم های کنترل الکتریکی و سیستم های مهندسی می باشد. گزینه های فیبر و متناسب چسب سیستم، ساقه بلند سیستم آسیاب برای مشتریان با توجه به مواد خام و درخواست های فنی خاص وجود دارد.

سیستم تصفیه 5.1 مواد اولیه

5.1.1The ترکیب سیستم و توابع

این سیستم به طور عمده از نقاله کمی پیچ، غربال ارتعاشی روتاری، نوار نقاله سرند، خشک کردن سیلندر، حذف آهن مغناطیسی، دو طرفه پیچ نوار نقاله، بن و بن پودر مواد، انتقال پنوماتیک و گرد و غبار سیستم از بین بردن و غیره ساقه .. این می تواند کاری کامل روش تغذیه کمی ساقه و پودر، الک و تمیز کردن، از بین بردن آهن، انتقال پنوماتیک و طبقه بندی، طبقه بندی و ذخیره سازی خودکار ساقه و پودر.

5.1.2Main ویژگی

(1) این مجموعه تا روش های کاری متعدد برای تمیز کردن مواد برای اطمینان از خلوص مواد ≥98٪.

(2) دستگاه الک ارتعاشی تصویب دوار الک ارتعاش برای از بین بردن ناخالصی> 2 مش و <80 مش.

(3) سیستم انتقال پنوماتیک تصویب عملیات فشار منفی و دو - سیستم از بین بردن گرد و غبار مرحله. این باعث می شود یک محیط بهتر در کارگاه.

(4) آن را تصویب طبقه بندی و ذخیره سازی خودکار ساقه و پودر، سنسور نشان می دهد مواد سطح بالا و پایین با تجهیزات قبلی قفل برای رسیدن به خودکار شروع به توقف.

5.2 سنگ زنی و سیستم ذخیره سازی

سیستم 5.2.1The ترکیب و توابع

این سیستم به طور عمده از نوع L پیچ نقاله، مقیاس پیچ الکترونیکی، نوار نقاله حلزونی، دو طرفه پیچ نقاله، چرخ، CMC فیدر، مواد طوفان تخلیه هوابند، حذف گرد و غبار، بن پودر و انتقال پنوماتیک و سیستم از بین بردن گرد و غبار تشکیل شده است. این می تواند روش کار به متناسب اتوماتیک پودر و ساقه، کمی اضافه کردن CMC، آهن حذف، سنگ زنی کامل و خرد ذخیره سازی پودر.

5.2.2Main ویژگی

(1) این تصویب پیچ مقیاس های الکترونیکی برای متناسب کردن ساقه توتون و تنباکو و پودر به طور خودکار، accuracy≤2 شخص٪؛

(2) نصب دو چرخ به صورت موازی مطمئن شوید که تعمیر و یا نگهداری از یک چرخ تولید تاثیر نمی گذارد. اندازه ذرات سنگ زنی می تواند 40-120 مش رسیدن، میزان جریان از 400kg / ساعت.

(3) سیستم انتقال پنوماتیک تصویب عملیات فشار منفی. این باعث می شود یک محیط خوب در کارگاه.

(4) بن پودر دانه ای است که با یک سنسور نشان دهنده ارتفاع مواد مجهز است و با ماشین آلات بالادست قفل برای رسیدن به شروع خودکار / توقف.

5.3 پودر و سیستم مواد مایع متناسب

5.3.1The ترکیب سیستم و توابع

این سیستم به طور عمده از نوع L پیچ نوار نقاله، مقیاس های الکترونیکی برای پوشش پودر، مقیاس های الکترونیکی برای مایع، مایع مخزن متناسب، همزن، اکسترودر و غیره می تواند روش های کاری از به متناسب مایع، پودر و متناسب اتوماتیک مایع و تحریک کامل، اکسترودر شامل با نیروی بی رحم.

5.3.2Main ویژگی

(1) این تصویب کاهش وزن مقیاس های الکترونیکی برای متناسب کردن پودر و مواد مایع، مبدل فرکانس برای کنترل دقت مواد تغذیه. عدم دقت متناسب: ± 1٪.

5.4 نورد، خشک کردن و سیستم برش

5.4.1The ترکیب سیستم و توابع

این سیستم به طور عمده از غلتکی، نوار نقاله، خشک کن بازسازی ترکیبی، خنک کننده تسمه نقاله، برش و غیره این می تواند سه بار از روش های کار از 3 مرحله نورد ورق Recon است، خشک کردن سریع و خنک کننده، و برش Recon است دخانیات به عنوان در هر فنی کامل الزامات.

5.4.2Main ویژگی

(1) غلتک است از آلیاژ خاکی کمیاب ساخته شده آهن توسط موسس بازیگران، ضخامت سخت شدن آلیاژها لایه سطحی می رسد تا 8mm و سطح غلتک های ویژه پوشیدن مقاومت در برابر تکنولوژی پردازش و غلتکی می تواند بارها و بارها استفاده پس از ریز پوشیدن پردازش.

(2) و کاغذ توتون و تنباکو است هر چند سه فرآیند نورد و پرس تشکیل برای اطمینان از یکنواختی از مواد پس از اضافه کردن فیبر.

(3) خشک کن بازسازی ترکیب تصویب حالت خشک کردن ترکیب گرمایش الکتریکی و حرارت بخار، و هوای گرم در گردش نیز، که موجب صرفه جویی در انرژی و بهبود شاخص کیفیت فیزیکی دخانیات Recon است.

5.5 خشک کردن بار دوم و سیستم جمع کننده

5.5.1The ترکیب سیستم و توابع

این سیستم به طور عمده از نوار نقاله سرند، خشک کردن و جمع کننده سیلندر، سیلندر، نوار نقاله سرند ارتعاشی خنک کننده، وزن مقیاس و غیره آن را کامل روش های کاری از خشک کردن بار دوم، چین دار، خنک کننده، شکل تشکیل دخانیات Recon و پوسته پوسته شدن محصول نهایی بسته بندی .

5.5.2Main ویژگی

(1) این دستگاه می توانید به طور موثر بهبود ارزش پر کردن Recon است قطع تا ≥3.5cm 3 / g است.

6. سیستم کنترل برق

درست مدل کنترل اتوبوس مدل صنعت اترنت

مدل کنترل مرکزی

6.1 ترکیب سیستم و توابع

سیستم کنترل الکترونیکی شامل برق زیر سیستم کنترل، گرافیک کنترل تناسب و زیر سیستم کنترل رطوبت. رسیدن به کنترل اتوماتیک بیش از همه تجهیزات خط کامل و کنترل پارامترهای عملیاتی. و گزینه های از حالت محلی متمرکز کنترل، اتوبوس حالت زمینه و صنعت حالت اترنت، و غیره با توجه به نیاز مشتریان وجود دارد.

پیکربندی 6.2 سیستم

(1) این تصویب S7-300 برای PLC.

(2) قطعات الکترونیکی ولتاژ پایین با استفاده از SIEMENS، مولر، TE و غیره

(3) فرکانس دستگاه های متنوع و دستگاه شروع نرم تصویب DANFOSS.

(4) اتوبوس درست تصویب SIEMENS ET-200S.

(5) صنعت اترنت تصویب SIEMENS PROFINET.

(6) HMI تصویب SIEMENS MP370.

(7) نظارت کامپیوتر بالا و نرم افزار کنترل تصویب WINCC.

همه تنظیمات فوق می توانید نام تجاری دیگر با توجه به نیاز مشتری را انتخاب نمایید.

7. سیستم اختیاری

گلدان واکنش دستگاه فیبر پراکنده

فیبر سیستم چسب متناسب

7.1 فیبر و سیستم متناسب چسب

7.1.1Summary

سیستم فیبر و چسب متناسب آخرین فن آوری در آلیاژها و فشار دادن درست ورق دخانیات است، این تکنولوژی به طور موثر می تواند به بهبود شاخص های فیزیکی و شیمیایی ورق توتون و تنباکو. این می تواند میزان تاثیر از ابریشم ورق دخانیات 30 درصد بهبود بخشد و سرعت پر شدن از 3.5M 3 / گرم آن 3/8 میلیون 3 / g است. بنابراین منافع اقتصادی برای انتخاب این سیستم فوق العاده است.

ترکیب 7.1.2System و توابع

این سیستم به طور عمده از پراکندگی فیبر، گلدان واکنش، اکسترودر، دستگاه خشک کن، با اضافه کردن دستگاه چسب و غیره می توانید روش های کاری از راه حل و آبگیری از پانل فیبر و تولید چسب و کاغذ را تکمیل کنید.

شاخص عملکرد 7.1.3Main و پارامترهای فنی

(1) نرخ تجزیه الیاف خمیر چوب: ≧ 95٪

(2) ظرفیت تولید چسب فیبر به پایان رسید: ≧ 200KG / ساعت

(3) مخلوط کردن نسبت فیبر: 1/5٪

7.2 ساقه بلند سیستم سنگ زنی خشن

7.2.1Summary

این سیستم به قبل از درمان دخانیات طولانی ساقه با طول بیش از سه 20mm، و به سخت کار کردن آن ساقه به ساقه کوتاه با طول کمتر از 15mm به منظور دیدار با خواسته های تولید در خط استفاده می شود.

ترکیب 7.2.2System و توابع

این سیستم به طور عمده از سنگ، مواد طوفان جمع آوری دستگاه، نوار نقاله مارپیچی، دستگاه حذف گرد و غبار و باد سیستم انتقال تشکیل شده است. این می تواند کار سنگ زنی ساقه بلند را به آنهایی که کوتاه با طول کمتر از 15mm کامل است.

7.2.3Main پارامترهای فنی

(1) قابلیت تولید: از 400kg / ساعت

(2) کمتر از 95٪ دخانیات طول ساقه پس از سنگ زنی ≤15 میلی متر است

توتون و تنباکو بنیادی سیستم آماده سازی ویسکوز

7.3.1 بیانیه

ساقه توتون و تنباکو سیستم آماده سازی ویسکوز تکنولوژی جدید توسط تحقیق و توسعه جدید ما است، آن را به طور عمده تجزیه فیبر در ساقه و شکر را اضافه کنید و ورق چسب و مواد با توجه به نسبت و سپس تولید چسبناک ساقه توتون و تنباکو. این می تواند جایگزین موجود چسب چوب خمیر کاغذ و کاغذ فیبر، نسبت به خمیر چوب چسب ورق فیبر، تحت شرایط یکسان از افزایش قدرت ورق، تا حد زیادی می تواند هزینه های تولید را کاهش دهد و کاهش نفوذ ورق دخانیات جذب.

ترکیب 7.3.2System و عملکرد

سیستم به طور عمده از defibrator، گلدان مواد قند، گلدان نسبت، گلدان ذخیره سازی چسب، انتقال مواد مایع و سیستم اندازه گیری تشکیل شده است. این می تواند توابع از defibration ساقه، اندازه گیری مواد مایع، نسبت، ذخیره سازی و انتقال و غیره به پایان برسد ..

7.3.3 شاخص تکنولوژی اصلی

قابلیت تولید: 150KG / ساعت

ظرفیت Defibrator: 150KG

ظرفیت قابلمه نسبت: 700kg (کار 550kg قابلیت)

ظرفیت نیروی کار گلدان: (کار 550kg قابلیت)

مصرف آب: 150KG / ساعت

مشتریان خدمت

تجزیه و تحلیل منافع اقتصادی فرآیند نورد ورق obacco

فرمول 1.ماده و هزینه

مورد

نام

تناسب

(کیلوگرم) دسته ای

میزان

قیمت واحد (یوان / کیلوگرم)

میزان

مواد جامد

بنیادی و پودر

40.0

400

پودر تنباکو

60.0

600

چسب

3

30

18.0

540

فیبر ورق

1.5

15

8.8

132

مواد مایع

مواد مایع 1

20.0

200

چهار

800

مواد مایع 2

2.5

25

6.8

180

مواد مایع 3

2.0

20

18.0

360

مواد مایع 4

0.4

4

186.7

747

جمع

2759

قیمت واحد از FD ورق رشته (یوان / کیلوگرم) (خروجی از رشته FD در قالب 950Kg محاسبه)

2.90

هزینه 2.Manufacturing (هر روز دو شیفت، محاسبه در 260 روز به مدت یک سال)

S.NO

مورد

مقدار سالانه (ده هزار یوان)

هزینه (یوان / کیلوگرم)

1

حقوق و رفاه

75

.79

2

Sparepart و تعمیر و نگهداری هزینه های

75.6

.95

3

هزینه های سوخت و قدرت

68.8

.86

4

هزینه آموزش فنی

2.5

.04

5

دیگر هزینه ها

3.75

.06

جمع

225.7

2.82

هزینه 3.Total 5.72yuan / کیلوگرم

تجزیه و تحلیل منافع 4.Economic

استفاده مستقیم و اقتصادی را می توان با فرمول زیر محاسبه می شود:

W = 1000 × M × N × QE × (Y1-Y)

W --- ارزش ایجاد شده از اضافه کردن ورق تنباکو (یوان)

M --- نرخ استفاده بهینه از ورق محاسبه از نظر 95٪

N - نرخ عملکرد کارآمد تجهیزات محاسبه از نظر 90٪

QE - تعداد ورق به ابریشم و تنباکو (تن) در یک سال اضافه شده است. محاسبه در یک روز 2 شیفت، هر تغییر 1.6ton است، محاسبه در هر سال 260 روز کاری،

QE = 832ton / سال.

هزینه Y1-- برخی از برگ توتون درجه به جای ورق (یوان / کیلوگرم). محاسبه از نظر 16 یوان / کیلوگرم.

Y --- هزینه ورق، محاسبه از نظر 5.72 یوان / کیلوگرم

W = 1000 * 95٪ * 90٪ * 832 * (16-5.72) = 0.7313million

دوره بهبود 5.Investment:

سرمایه گذاری برای خط تولید یکی از 200KG / ساعت ورق در حدود 12 میلیون یوان است، به طوری که دوره بهبود سرمایه گذاری است: 12 میلیون ÷ 0.7313million ≈1.64year


اطلاعات تماس
HK UPPERBOND INDUSTRIAL LIMITED

تماس با شخص: Tom

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سیگار ماشین تولید

20 - 40 کیلوگرم / دسته تنباکوی جویدنی خط روند ماشین سیگار تولید

MK9 MAXS HCF80 ساخت ماشین سیگار تولید

HLP2 بیش از لفاف بسته بندی سیگار ماشین آلات بسته بندی تولید

YJ35D YBl7 YF12B ذخیره و انتقال سیگار ماشین تولید

سیگار ماشین آلات بسته بندی

15 کارتن / حداقل 0.4 - 0.8MPa ماشین سیگار بسته بندی برای بسته نرم افزاری، دستگاه بسته بندی نرم، دستگاه بسته بندی

3 فاز سیگار بسته بندی MachineSiemens PLC HLP2 380 V برای کارتن

18 کارتن / حداقل سیگار ماشین آلات بسته بندی 3 - C154 برای برهنه Overwrapper

3 فاز 60 هرتز ماشین HLP2 سیگار بسته بندی برای بیش از لفاف بسته بندی

سیگار ساخت ماشین آلات

MK9 ساز سیگار نورد دستگاه، سینی HCF80 پرکننده MAXS پلاگین اسمبلر

کات - خاموش سرعت 2000-2500 R / دقیقه سیگار ساخت ماشین آلات، سیگار ساز، استاندارد

47KVA، 7000cig / دقیقه، 490m / min و سیگار ساخت ماشین آلات

50HZ 50KVA نصب و راه اندازی و سیگار ساخت ماشین آلات ترکیبی

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت سیگار ماشین تولید تامین کننده. Copyright © 2012 - 2020 cigaretteproductionmachine.com. All Rights Reserved. Developed by ECER